Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ

       1996 Yılında Gebze'de Mustafa Paşa Camii karşısında Vestel bayii olarak faaliyete başladık.2002 yılına kadar tek mağaza olarak faaliyetini sürdüren firmamız 2002 yılından itibaren çeşitli dünya markalarının bayiliğini alarak şubeleşmeye başlamıştır.2007 yılında beyazeşya ve elektronik çeşidine Kilim mobilya bayiliğini de ekleyerek 2009 yılı sonunda 11 şubeye ulaşmıştır.2004,2005,2006,2007,2008,2009 ve 2010 yıllarında Türkiye'nin en çok Vestel satışı yapan bayisi seçilmiştir. Bu başarısı ile Gebze'nin tanıtımına katkıda bulunup çeşitli ulusal markaların Gebze'ye gelmesine vesile olmuştur.Bununla beraber Kilim Mobilya ,İstikbal mobilya ,Karaca Züccaciye ve Karaca Home markalarının çeşitleri ile hizmet kalitemizi arttırdık. Şu anda 11 mağaza ve 80 çalışanı ile başta Gebze, Kocaeli ve İstanbul halkının hizmetindeyiz.Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen halkımıza teşekkürü bir borç biliriz.

VİZYONUMUZ


      Pazarlama sektöründe tüm ev ve işyerlerinede girmeyi hedeflerken,öz güven ve dürüstlük sedakatinden ayrılmamak.
Müşteri portföyü oluşturulurkende satış sonrası hizmet,ilgi ve alakanın aynı güvenle çözüme ulaşana kadar devamlılığını sağlamak.

MİSYONUMUZ


      Dürüst ve kaliteli hizmet sunarken,müşteri memnuniyetini,dilek ve önerilerini dikkate alarak en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünü sunmak.

DEĞERLERİMİZ


      KALİTELİ HİZMETİ rekabet unsurumuz olarak belirlemek.
Çalışanlarımız ve müşteri ikilisinde olumsuzlukların sürekli yapıcı çözümlerinde yardımcı olmak.
Uluslar arası standartı yakalamak için,kaliteli,üst düzey personel istihdam etmek.
Tüm yeniliklere,teknolojik yatırımların önünü kesmeden devamlılığını sağlamak.

KALİTE HEDEFLERİMİZ


     Ürün satış sonrası,her bir değer müşterimizin,hergün yeni ürün alıyormuş gibi,ilgi ve alakayı,en önemlisi diyalokların kesilmemesi,tüm portföyün titizlikle takip edilerek devamlılığın sağlanması.
Unutmamalıdırki..! EN ÖNEMLİ DEĞER TEKRAR GERİYE DÖNEN MÜŞTERİ.
GÜVENCEMİZİN ASLİ KAYNAĞI OLACAKTIR.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.